top of page
Zoeken
  • Kortenberg samen

Lekkere producten van Kortenbergse producentenVan 4 mei tot 12 mei 2019 besteden we ook in Kortenberg extra aandacht aan ‘de Week van de Korte Keten’.


“Op donderdag 9 mei organiseren we een Korte Ketenmarkt aan de parochiezaal van Everberg. Ook heel wat landbouwers in onze gemeente verkopen via de korte keten. De landbouwer kan zo zijn prijs, productiemethode en aanbod zelf bepalen, en de consument krijgt verse en kwaliteitsvolle producten recht van bij de boer. Je vindt een overzicht op www.rechtvandeboer.be ” zegt schepen van Landbouw René De Becker (CD&V). “


“Rechtstreeks bij de boer of de producent kopen is een win-win-situatie,” zegt schepen van duurzaamheid Kristien Goeminne (CD&V). “Zo is er minder CO2-uitstoot omdat de producten geen lange weg moeten afleggen. In onze gemeente zijn er ook een aantal bekwame imkers die onder andere lekkere honing verkopen. Die kan je zeker lokaal kopen bij de Kortenbergse imkers.

“Deze vorm van lokale economie willen we blijven stimuleren,” vertelt schepen van Lokale Economie David Haelterman (Open VLD). “Onze Kortenbergenaren maken in deze Week van de Korte Keten kennis met enkele fantastische ondernemers. Er zijn trouwens nog veel meer lokale streekproducten te verkrijgen in onze gemeente.“


Alle activiteiten rond de week van de korte keten vind je terug op www.weekvandekorteketen.be .

37 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Commentaires


bottom of page