top of page
Zoeken
  • Kortenberg samen

Kortenbergse communicatie krijgt goed rapport

Een goede communicatie is heel belangrijk voor onze gemeente. Daarom deed het gemeentebestuur daarover een bevraging bij haar inwoners.


“Twee maanden lang konden onze inwoners online of op papier hun mening geven over de manier waarop we communiceren, maar ook over de inhoud daarvan, “zegt burgemeester Alexandra Thienpont (CD&V)


“Meer dan 1800 18-plussers werden persoonlijk aangeschreven. Ongeveer 700 inwoners namen deel aan deze enquête. We zijn blij met het resultaat van deze bevraging, want Kortenberg krijgt op het vlak van communicatie een goed rapport van haar inwoners. We doen het zelfs beter dan andere gemeenten.”


 “Ons informatieblad ‘Zoeklicht’ en de website worden door onze inwoners erg gewaardeerd. Onze inwoners vinden Korenberg een bereikbare, kindvriendelijke gemeente met een goed vrijetijdsaanbod. Daarnaast vinden onze inwoners Kortenberg wel erg druk en verkeersonveilig.”

“60 procent van onze inwoners staan achter de ontwikkeling van een Kortenberg-app. Uit de bevraging bleek verder dat onze gemeente een goede mix moet blijven behouden van digitale en ‘papieren’ communicatie. We zouden verder de lay-out van ‘Zoeklicht’ moeten verfrissen én de startpagina van onze website kan eenvoudiger.”


“ Omdat de vraag naar een app zo groot is, zullen we deze versneld proberen in te voeren, “ besluit de burgemeester.130 weergaven1 opmerking

Recente blogposts

Alles weergeven

1 Comment


paul.poels
Jul 25, 2020

Veel lof voor de communicatie-initiatieven. Hopelijk zien de Kortenbergenaren nog "het bos tussen de bomen".

Like
bottom of page